PANEL LOGOWANIA

FESTIVAL|EVENT

SUNRISE FESTIVAL

Polski festival, który odbywa się co 365dni w miasteczku Kołobrzeg nad morzem. Wszelkie informacje, bilety, lineup, timetable, transmisja live, nagrania, czy sety znajdziesz poniżej.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

STRONA

ELECTROCITY 1408

Polski festival, który odbywa się co 365dni w klasztorze Lubiąż niedaleko miasteczka Wołowa. Wszelkie informacje, zdjęcia, bilety, lineup, timetable, transmisja live, nagrania, czy sety znajdziesz poniżej.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

STRONA

AUDIORIVER

Polski festival, który odbywa się co 365dni w Płocku, i z roku na rok staje się popularniejszy w kraju. Wszelkie informacje, bilety, lineup, timetable, transmisja live, nagrania, czy sety znajdziesz poniżej.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

STRONA

ULTRA MUSIC FESTIVAL

Prawdziwa marka wydarzeń klubowych! bardzo znana i rozpoznawalna na całym świecie, gdzie na festival zjeżdżają się ludzie z różnego kraju pochodzenia. Wszelkie informacje, bilety, lineup, timetable, transmisja live, nagrania, czy sety znajdziesz poniżej.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

STRONA

EDC

Event, który zdobywa co raz większą popularność na całym świecie! jest rozgrywany w różnych krajach! m.in. USA, Wielka Brytania, Meksyk. Wszelkie informacje, bilety, lineup, timetable, transmisja live, nagrania, czy sety znajdziesz poniżej.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

STRONA

TOMORROWLAND

Event, który zalicza się do najbardziej popularnych na całym świecie! Odbywany jest raz do roku! w miasteczku Boom (Belgia). Wszelkie informacje, bilety, lineup, timetable, transmisja live, nagrania, czy sety znajdziesz poniżej.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

STRONA

TOMORROWWORLD

Doskonały event, który ma za sobą mało edycji, lecz i tak jest głośno o nim raz do roku! Występują najlepsi artyści muzyki, jest wiele scen i również wszelaki gatunek muzyczny! Odbywa się w Stanach Zjednoczonych (USA). Wszelkie informacje, bilety, lineup, timetable, transmisja live, nagrania, czy sety znajdziesz poniżej.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

STRONA

BEYOND WONDERLAND

Festival odbywający się w USA raz w roku! organizowany przez insomniac event. Wszelkie informacje, bilety, lineup, timetable, transmisja live, nagrania, czy sety znajdziesz poniżej.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

STRONA

QLIMAX

Kolejny event agencji Q-Dance, który jest bardzo uznawany i popularny! Muzyka preferowana to gatunek hardstyle, hardcore, jumpstyle itp... odbywa się zawsze w Listopadową noc! najczęściej rozgrywany jest w Belgii. Wszelkie informacje, bilety, lineup, timetable, transmisja live, nagrania, czy sety znajdziesz poniżej.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

STRONA

DEFQON 1

Festival odbywający się co 365dni w Holandii, marka Q-Dance, preferowany gatunek muzyczny, hardstyle, hardcore. Wszelkie informacje, bilety, lineup, timetable, transmisja live, nagrania, czy sety znajdziesz poniżej.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

STRONA

Q-BASE

Festival odbywający się w Niemczech, Airport Weeze. Wszelkie informacje, bilety, lineup, timetable, transmisja live, nagrania, czy sety znajdziesz poniżej.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

STRONA

HARDBASS

Event, na którym głównie zaistniały gatunek muzyczny to hardstyle. Odbywający się raz w roku na przełomie początku Lutego. Wszelkie informacje, bilety, lineup, timetable, transmisja live, nagrania, czy sety znajdziesz poniżej.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

STRONA

RADIO SHOWS

A STATE OF TRANCE

Audycja radiowa ASOT, prowadzona/nadawana przez Armin van Buuren, w każdy czwartek od godziny 20:00 czasu Polskiego. Wszelkie nagrania, sety, transmisja live, stream, znajdziesz poniżej.


NAGRANIA/SETY
FACEBOOK

GLOBAL DJ BROADCAST

Audycja radiowa GDB, prowadzona/nadawana przez Markus Schulz, w każdy czwartek od godziny 18:00 czasu Polskiego. Preferowany główny gatunek muzyczny to trance. Wszelkie nagrania, sety, transmisja live, stream, znajdziesz poniżej.


NAGRANIA/SETY

FACEBOOK

TIESTO CLUB LIFE

Audycja radiowa TCL, prowadzona/nadawana przez Tiesto, w każdą niedzielę. Wszelkie nagrania, sety, transmisja live, stream, znajdziesz poniżej.


NAGRANIA/SETY

FACEBOOK

HARDWELL ON AIR

Audycja radiowa HOA, prowadzona/nadawana przez Hardwell'a, w każdy piątek od godziny 23:00 czasu Polskiego, na oficjalnym kanale youtube/user/robberthardwell. Wszelkie nagrania, sety, transmisja live, stream, znajdziesz poniżej.


NAGRANIA/SETY

FACEBOOK

W&W MAINSTAGE

Audycja radiowa mainstage, prowadzona/nadawana przez W&W, w każdy poniedziałek. Wszelkie nagrania, sety, transmisja live, stream, znajdziesz poniżej.


NAGRANIA/SETY

FACEBOOK

NICKY ROMERO

Audycja radiowa NRPR, prowadzona/nadawana przez Nicky Romero, raz w tygodniu. Wszelkie nagrania, sety, transmisja live, stream, znajdziesz poniżej.


NAGRANIA/SETY

FACEBOOK

DYRO DAFTASTIC RADIO

Audycja radiowa DDR, prowadzona/nadawana przez Dyro. Wszelkie nagrania, sety, transmisja live, stream, znajdziesz poniżej.


NAGRANIA/SETY

FACEBOOK

R3HAB

Audycja radiowa I NEED R3HAB, prowadzona/nadawana przez R3HAB, w każdy poniedziałek. Wszelkie nagrania, sety, transmisja live, stream, znajdziesz poniżej.


NAGRANIA/SETY

FACEBOOK

DANNIC

Audycja radiowa FRONT OF HOUSE RADIO, prowadzona/nadawana przez DANNIC. Wszelkie nagrania, sety, transmisja live, stream, znajdziesz poniżej.


NAGRANIA/SETY

FACEBOOK

INNE RADIO'SHOW

Audycje radiowe, artystów i dj muzyki m.in. Deniz Koyu - Bongbastic, Afrojack - Jacked, Bl3nd - MIX, Danny Avila - Ready to jump, Tom Swoon - Lift off radio, Nervo - Ministry of sound, Dada Life - DJ MIX, Bingoplayers - Hysteria radio, Krewella - MIX, itp... Wszelkie nagrania, sety, video, znajdziesz poniżej.


NAGRANIA/SETY

KLUB|CLUB

EKWADOR MANIECZKI

Klub który jest znany każdemu klubowiczowi w całym kraju! jeden z prawdziwych legend i który organizuje imprezy do dzisiejszego dnia! położony niedaleko miasta Poznań. Sety, nagrania, dojazd, oraz strona klubu znajdują się poniżej.


SETY Z IMPREZ

DOJAZD DO KLUBU

STRONA

ENERGY2000 KATOWICE

Doskonałe klubowe miejsce, potomek znanego klubu energy2000 w Przytkowicach. Odrodzenie i unowocześnione miejsce powstałe w Katowicach, niesamowita muzyka i atmosfera czekają dla przybyłych. Sety, nagrania, dojazd do klubu, oraz strona klubu znajdują się poniżej.


SETY Z IMPREZ

DOJAZD DO KLUBU

STRONA

OMEN PŁOŚNICA

Miejsce, do którego przyjeżdżają ludzie z różnych stron kraju, od Mazur aż po Śląsk. Nigdy nie brakuje doskonałej muzyki, granych przez rezydentów (dj yourant, aqua) oraz gości. Sety, nagrania, dojazd do klubu, oraz strona klubu znajdują się poniżej.


SETY Z IMPREZ

DOJAZD DO KLUBU

STRONA

ARENA KOKOCKO

Raz w tygodniu, czyli w sobotę klub ten preferuje od siebie znakomitą muzykę granych przez rezydentów klubu (mariodeejay, dj horse) i gości tam zaproszonych. Sety, nagrania, dojazd do klubu, oraz strona klubu znajdują się poniżej.


SETY Z IMPREZ

DOJAZD DO KLUBU

STRONA

ARENA WYSOKA

Jedyna tak wysoka arena, klub ten jest młody ale i tak przyciąga wielu zwolenników muzyki na czasie! nie braknie hitów od muzyki electro, house po dance a nawet discopolo. Sety, nagrania, dojazd do klubu, oraz strona klubu znajdują się poniżej.


SETY Z IMPREZ

DOJAZD DO KLUBU

STRONA

VIVA WINDYKI

Perfekcyjny klub pod względem muzycznym, nie brakuje hitów począwszy od retro, hiphop, czy dance a nawet discopolo! miejsce te odwiedzało już wiele gwiazd muzyki różnego gatunku! rezydenci (dj demon, lacros). Sety, nagrania, dojazd do klubu, oraz strona klubu znajdują się poniżej.


SETY Z IMPREZ

DOJAZD DO KLUBU

STRONA

IBIZA GWIŹDZINY

Klub sieci arenateam w Polsce, bardzo rozbudowane miejsce, klub preferuje 3 parkiety muzyczne o dużym obszarze, prezentowana jest muzyka wszelakiego gatunku! Sety, nagrania, dojazd do klubu, oraz strona klubu znajdują się poniżej.


SETY Z IMPREZ

DOJAZD DO KLUBU

STRONA

KLUB POMARAŃCZA

Sieć klubowa w Polsce, bardzo nowoczesny wystrój wnętrza i bardzo wiele atrakcji, przyjemna obsługa i atmosfera jaka panuje w klubach pomarańcza. Sety, nagrania, dojazd do klubu, oraz strona klubu znajdują się poniżej.


SETY Z IMPREZ

DOJAZD DO KLUBU

STRONA

BAJKA MIELNO

Miejsce, które jest aktywne tylko podczas wakacji i ciepłego lata, w sam raz na tygodniowe spędzanie czasu nad morzem. Sety, nagrania, dojazd do klubu, oraz strona klubu znajdują się poniżej.


SETY Z IMPREZ

DOJAZD DO KLUBU

STRONA

AMBRA BLICHOWO

Klub, który już jest zapisany doskonale nawet tym starszym klubowiczom w Polsce. Nie brakuje tu doskonałej muzyki, atrakcji, czy nawet konkursów. Miejsce położone niedaleko miasteczka Płock. Sety, nagrania, dojazd do klubu, oraz strona klubu znajdują się poniżej.


SETY Z IMPREZ

DOJAZD DO KLUBU

STRONA

IBIZA BOGUSZEWIEC

Miejsce w którym, przeważa muzyka taneczna, bardzo rozbudowana sala discopolo i również w której nie brakuje znanych artystów discopolo. Sety, nagrania, dojazd do klubu, oraz strona klubu znajdują się poniżej.


SETY Z IMPREZ

DOJAZD DO KLUBU

STRONA

FACE'CLUB GDYNIA

Sieć klubowa w Polsce, jedną z nich jest stacjonowanie klubu w Gdyni, w sam raz miejsce na wakacyjne imprezy, czy w okresie letnim. Sety, nagrania, dojazd do klubu, oraz strona klubu znajdują się poniżej.


SETY Z IMPREZ

DOJAZD DO KLUBU

STRONA

GALEON CLUB

(zamknięty)

Klub znajduje się w Kawęczynie Sędziszowskim niedaleko Rzeszowa przy głównej drodze łączącej Sędziszów z Kolbuszową, o  swoim istnieniu można opisywać w latach, nie brakuje tu doskonałej muzyki i atrakcji w każdą sobotę. Sety, nagrania, dojazd do klubu, oraz strona klubu znajdują się poniżej.


SETY Z IMPREZ

DOJAZD DO KLUBU

STRONA

MALIBU CLUB

Jedyne malibu w Polsce, niesamowity wystrój wnętrza, nowoczesne oświetlenie i wiele innych rzeczy czeka na przybyłych gości. Sety, nagrania, dojazd do klubu, oraz strona klubu znajdują się poniżej.


SETY Z IMPREZ

DOJAZD DO KLUBU

STRONA

STATYSTYKA

Użytkowników:
5546
Artykułów:
12964
Odsłon artykułów:
4550561

Odwiedza nas 125 gości oraz 1 użytkownik.

  • Unkel3

Dj alex - Omen Płośnica 08.02.2013 + rezydenci ARENA TEAM


Kolejna impreza w klubie Omen Płośnica jest zapowiedziana na 8 Lutego 2013r. to będzie PIĄTEK! tak więc pamiętajcie, że w soboty klub nie gra! Specjalnym gościem wieczoru będzie znana postać muzyczna m.in. uczestnik wielu masowych wydarzeń ze sceny muzycznej! DJ ALEX (@LEX) dodatkowo zagrają rezydenci klubów sieci ARENA! DJ YOURANT! House.D! Nice! Mariodeeay! i inni! Wejście tego wieczoru to tylko jedyne 15zł! Start godz.21:00! Koniec imprezy zależy od was!


 UWAGA! Wymagane konto na stronie! linki do pobrania widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników! ZAREJESTRUJ SIĘ! lub jeżeli posiadasz konto ZALOGUJ SIĘ!

DOWNLOAD MP3

 TELEDYSK / VIDEO

ZOBACZ VIDEO

Przedstawiamy wam najnowsze nasze składanki mp3. Znajdziecie na nich bardzo popularne utwory mp3! z gatunku muzycznego electro, commercial, progressive house, disco, dance, club, trance! dodatkowo wszystkie są udostępnione przez darmowy serwer zippyshare! życzymy wysokich transferów pobierania!

składanka vol. 36 (sierpień 2014)  składanka vol.35 (lipiec 2014)  składanka vol.34 (czerwiec 2014)  składanka vol.33 (maj 2014)

Powered by Bullraider.com
Joomla SEF URLs by Artio