PANEL LOGOWANIA

POLECANE IMPREZY


HARDBASS (07.02.2015)

HARDBASS (07.02.2015)

SKRILLEX - GDAŃSK (13.02.2015)

SKRILLEX - GDAŃSK (13.02.2015)

KATY PERRY - KRAKÓW (24.02.2015)

KATY PERRY - KRAKÓW (24.02.2015)


FESTIVAL|EVENT

SUNRISE FESTIVAL

To jedna z najpopularniejszych imprez masowych w Polsce z muzyką elektroniczną, organizowana co roku na koniec ostatniego tygodnia lipca. Głównym miejscem organizacji imprezy jest Kołobrzeg (kołobrzeski Amfiteatr). Przedsięwzięcie aktualnie organizuje MDT Agency, a głównym pomysłodawcą był DJ Kris. Impreza ta również transmituje na żywo swoje wydarzenie w formie video oraz audio - przez stację radiową RMF-MAXXX.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

STRONA

ELECTROCITY 1408

Polski festival, który jest odbywany na przełomie wakacji w Klasztorze - Lubiąż koło miasteczka Wołowa. Z roku na rok przybywa na to wydarzenie co raz więcej fanów muzyki trance, progressive house oraz electronic, dla których zapraszani są producenci muzyczni z Polski oraz zagranicy. Od 2013 roku można oglądać oraz słuchać transmisji na żywo przez rozgłośnię radiową ESKA. W 2014 r. występował również znany duet ALY&FILA - FSOE350.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

STRONA

AUDIORIVER

Wydarzenie muzyczne organizowane w Płocku nad plażą "Wisła", raz w roku na przełomie miesiąca lipca, występują znani producenci muzyczni z zagranicy oraz Polscy - swoim fanom udostępniają muzykę w gatunku electro - progressive house oraz trance. Wszelkie informacje dotyczące zakupu i zamawiania biletów, oraz występowany lineup na tegoroczną edycję znajdziecie poniżej. Również udostępniamy sety audio oraz nagrania video z tej imprezy.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

STRONA

UMF

Ultra Music Festival - prawdziwa marka wydarzeń event, bardzo znana i rozpoznawalna na całym świecie, gdzie na festival zjeżdża się publika z różnych kontynentów świata. Bardzo różnorodna muzyka i wiele scen przygotowane dla fanów tej imprezy. Najpopularniejsze miejsca rozgrywanych imprez - Miami (USA), Split (CROATIA).


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

STRONA

EDC

Electric Daisy Carnival - event, który zdobywa co raz większą popularność na całym świecie, jest rozgrywany w różnych krajach m.in. USA, Wielka Brytania, Meksyk. Każda edycja jest udostępniana przez oficjalny kanał "youtube" festival'u, więc możesz oglądać jak się bawi publika na żywo. Przedstawiamy również informacje na temat biletów, lineup'u - timetable, nagrań oraz setów, to wszystko znajdziesz poniżej.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

STRONA

TOMORROWLAND

Event, który zalicza się do najbardziej popularnych na całym świecie. Odbywany jest raz do roku, w miasteczku Boom (Belgia) ma za sobą już wiele edycji, które przeszły do historii w pamięci uczestników oraz w nagraniach video oraz setach audio, które zostały zapisane podczas nadawanej transmisji na żywo (live stream). W 2015 roku, również będzie odbywana pierwsza edycja tomorrowland w Brazylii - SAO PAULO.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

STRONA

TOMORROWWORLD

Doskonały event, który ma za sobą mało edycji, lecz i tak jest głośno o nim raz do roku. Występują najlepsi artyści muzyki, jest wiele scen i również wszelaki gatunek muzyczny. Odbywa się w Stanach Zjednoczonych - ATLANTA (USA).


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

STRONA

BEYOND WONDERLAND

Festival organizowany przez agencję event - insomniac. Wydarzenie rozgrywane jest w BAY AREA Shoreline Amphitheater & Grounds - zachodnim stanie USA. Wielu producentów różnorodnej muzyki co roku występuje na scenach tej imprezy. Wiele więcej informacji oraz udostępnione sety, nagrania znajdziecie poniżej.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

STRONA

QLIMAX

Event agencji Q-Dance, podczas którego grana jest muzyka głównie z gatunku hardstyle. Odbywa się co roku, w jedną z listopadowych nocy. Pierwszy raz impreza miała miejsce w 2000. Od listopada 2003 odbywa się regularnie na stadionie piłkarskim holenderskiego klubu piłkarskiego Vitesse Arnhem. W 2006 i 2007 odbył się także w Belgii.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

STRONA

DEFQON 1

Festival odbywający się co 365dni w Holandii, przez agencję muzyczną Q-DANCE. Preferowany gatunek muzyczny, hardstyle, hardcore. Poniżej przedstawiamy informacje na temat zakupu biletów, organizowanych wyjazdów z Polski oraz udostępniamy transmisję na żywo z DEFQON.1


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

STRONA

Q-BASE

Festival odbywający się w Niemczech, Airport Weeze - przez agencję muzyczną Q-DANCE. Wszelkie informacje na temat zakupu biletów, lineup'u znajdziecie poniżej, również udostępniamy sety, nagrania video.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

STRONA

HARDBASS

Event, na którym głównie zaistniały gatunek muzyczny to hardstyle, jumpstyle, hardcore. Odbywający się raz w roku na przełomie początku miesiąca lutego. Wszelkie informacje, bilety, lineup, timetable, transmisja live, nagrania video, czy sety znajdziesz poniżej.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

STRONA

RADIO SHOWS

A STATE OF TRANCE

Audycja radiowa ASOT, prowadzona/nadawana przez Armin van Buuren - człowieka muzyki TRANCE. Stream live startuje w każdy czwartek od godziny 20:00h czasu Polskiego. Poniżej znajdują się nagrania oraz sety właśnie z tej audycji radiowej.


SETY/NAGRANIA

FACEBOOK

GLOBAL DJ BROADCAST

Audycja radiowa GDJB, prowadzona/nadawana przez Markus Schulz, w każdy czwartek od godziny 18:00 czasu Polskiego. Preferowany główny gatunek muzyczny to muzyka trance.


SETY/NAGRANIA

FACEBOOK

TIESTO CLUB LIFE

Audycja radiowa TCL, prowadzona/nadawana przez Tiesto, w każdą niedzielę udostępniamy najnowszy epizod/podcast właśnie od tego znanego producenta muzyki trance - progressive house oraz bigroom.


SETY/NAGRANIA

FACEBOOK

HARDWELL ON AIR

Audycja radiowa HOA, prowadzona/nadawana przez Hardwell'a, w każdy piątek od godziny 23:00 czasu Polskiego, na oficjalnym kanale youtube/user/robberthardwell. To godzinna dawka najnowszych plików/premier muzycznych rozgłaszanych właśnie przez DJ HARDWELL.


SETY/NAGRANIA

FACEBOOK

W&W MAINSTAGE

Audycja radiowa mainstage, prowadzona/nadawana przez W&W, w każdy poniedziałek - udostępniamy secika właśnie z tej audycji radiowej.


SETY/NAGRANIA

FACEBOOK

NICKY ROMERO PROTOCOL

Audycja radiowa NRPR, prowadzona/nadawana przez Nicky Romero, raz w tygodniu. Wszelkie nagrania, sety, transmisje live/stream online, znajdziesz poniżej.


SETY/NAGRANIA

FACEBOOK

DYRO DAFTASTIC RADIO

Audycja radiowa, prowadzona/nadawana przez Dyro - w gatunku muzycznym progressive house, bigroom, bounce oraz electronic music. Wszystkie live sety są dostępne poniżej, dostępne do pobrania z darmowych serwerów m.in. "zippyshare", "soundcloud".


SETY/NAGRANIA

FACEBOOK

R3HAB

Audycja radiowa I NEED R3HAB, prowadzona/nadawana przez R3HAB, w każdy poniedziałek ujawniamy nagranie, secika - który jest dostępny do ściągnięcia z darmowych serwerów plików audio.


SETY/NAGRANIA

FACEBOOK

DANNIC

Audycja radiowa FRONT OF HOUSE RADIO, prowadzona/nadawana przez DANNIC - znanego producenta muzyki gatunku progressive house oraz bigroom. Nagrania udostępnione przez darmowe serwery plików audio "zippyshare", "soundcloud".


SETY/NAGRANIA

FACEBOOK

TOM SWOON

Audycja radiowa "LIFT OFF" prowadzona przez znanego producenta muzyki z gatunku progressive house, bigroom. W każdy piątek ukazuje się nowy epizod/podcast dostępny do odsłuchania oraz z możliwością ściągnięcia przez serwer "soundcloud".


SETY/NAGRANIA

FACEBOOK

INNE RADIO'SHOW

Audycje radiowe, artystów i dj muzyki m.in. Deniz Koyu - Bongbastic, Afrojack - Jacked, Bl3nd - MIX, Danny Avila - Ready to jump, Tom Swoon - Lift off radio, Nervo - Ministry of sound, Dada Life - DJ MIX, Bingoplayers - Hysteria radio, Krewella - MIX, itp... Wszelkie nagrania, sety, video, znajdziesz poniżej.


SETY/NAGRANIA

DYSKOTEKA|CLUB

ENERGY2000 KATOWICE

Doskonałe klubowe miejsce, potomek znanego klubu energy2000 w Przytkowicach. Odrodzenie i unowocześnione miejsce powstałe w Katowicach, niesamowita muzyka i atmosfera czekają dla przybyłych gości. Sety, nagrania, dojazd do klubu, oraz strona oficjalna - wszystko znajdziesz poniżej.


SETY Z IMPREZ

DOJAZD DO KLUBU

STRONA

OMEN PŁOŚNICA

Miejsce, do którego przyjeżdżają ludzie z różnych stron kraju, od Mazur, aż po Śląsk. Nigdy nie brakuje doskonałej muzyki, granych przez rezydentów (dj yourant, aqua) oraz zaproszonych gości. Panuje w tej dyskotece niesamowita atmosfera, które są zapamiętane po imprezie przez długi czas.


SETY Z IMPREZ

DOJAZD DO KLUBU

STRONA

ARENA KOKOCKO

Raz w tygodniu, czyli w sobotę klub ten preferuje od siebie znakomitą muzykę granych przez rezydentów klubu (mariodeejay, dj horse) i gości tam zaproszonych.


SETY Z IMPREZ

DOJAZD DO KLUBU

STRONA

ARENA WYSOKA

Jedyna tak wysoka arena, klub ten jest młody ale i tak przyciąga wielu zwolenników muzyki na czasie, nie braknie hitów od muzyki electro, house po dance a nawet discopolo.


SETY Z IMPREZ

DOJAZD DO KLUBU

STRONA

VIVA WINDYKI

Perfekcyjny klub pod względem muzycznym, nie brakuje hitów począwszy od retro, hiphop, czy dance a nawet discopolo, miejsce te odwiedzało już wiele gwiazd muzyki różnego gatunku. Rezydenci (dj demon, lacros).


SETY Z IMPREZ

DOJAZD DO KLUBU

STRONA

IBIZA GWIŹDZINY

Klub sieci arenateam w Polsce, bardzo rozbudowane miejsce, klub preferuje 3 parkiety muzyczne o dużym obszarze, prezentowana jest muzyka różnego gatunku od electro, aż po discopolo.


SETY Z IMPREZ

DOJAZD DO KLUBU

STRONA

KLUB POMARAŃCZA

Sieć klubowa w Polsce, bardzo nowoczesny wystrój wnętrza i bardzo wiele atrakcji, przyjemna obsługa i atmosfera jaka panuje w klubach pomarańcza. Poniżej udostępniamy do ściągnięcia sety, nagrania z klubów POMARAŃCZA, jak również trasę dojazdu, do poszczególnych dyskotek.


SETY Z IMPREZ

DOJAZD DO KLUBU

STRONA

BAJKA MIELNO

Miejsce, które jest aktywne tylko podczas wakacji i ciepłego lata, w sam raz dyskoteka, dla wszystkich przebywających wczasowiczów nad Polskim morzem, gdzie grana jest bardzo klubowa muzyka.


SETY Z IMPREZ

DOJAZD DO KLUBU

STRONA

AMBRA BLICHOWO

Klub, który już jest zapisany doskonale nawet tym starszym klubowiczom w Polsce. Nie brakuje tu doskonałej muzyki, atrakcji, czy nawet konkursów. Miejsce położone niedaleko miasteczka Płock w miejscowości Blichowo.


SETY Z IMPREZ

DOJAZD DO KLUBU

STRONA

IBIZA BOGUSZEWIEC

Miejsce w którym, przeważa muzyka taneczna, bardzo rozbudowana sala discopolo i również w której nie brakuje znanych producentów muzyki oraz zespołów discopolo.


SETY Z IMPREZ

DOJAZD DO KLUBU

STRONA

FACE'CLUB GDYNIA

Sieć klubowa w Polsce, jedna dyskoteka z nich stacjonuje w Gdyni, w sam raz miejsce na wakacyjne imprezy, czy w okresie letnim.


SETY Z IMPREZ

DOJAZD DO KLUBU

STRONA

MALIBU CLUB

Jedyne malibu w Polsce, niesamowity wystrój wnętrza, nowoczesne oświetlenie i wiele innych atrakcji, czeka na przybyłych gości.


SETY Z IMPREZ

DOJAZD DO KLUBU

STRONA

EKWADOR MANIECZKI

(ZAMKNIĘTY - ROK 2014)

Klub który jest znany każdemu klubowiczowi w całym kraju! jeden z prawdziwych legend i który organizuje imprezy do dzisiejszego dnia. Położony niedaleko miasta Poznań w miejscowości Manieczki. Udostępniamy wiele nagrań oraz setów z tej dyskoteki, które znajdziesz poniżej.


SETY Z IMPREZ

DOJAZD DO KLUBU

STRONA

GALEON CLUB

(ZAMKNIĘTY - ROK 2014)

Klub znajduje się w Kawęczynie Sędziszowskim niedaleko Rzeszowa przy głównej drodze łączącej Sędziszów z Kolbuszową, o swoim istnieniu można opisywać w latach, nie brakuje tu doskonałej muzyki i atrakcji w każdą sobotę. Sety, nagrania, dojazd do klubu, oraz strona klubu znajdują się poniżej.


SETY Z IMPREZ

DOJAZD DO KLUBU

STRONA

STATYSTYKA

Użytkowników:
8192
Artykułów:
16115
Odsłon artykułów:
5936898

Odwiedza nas 96 gości oraz 1 użytkownik.

  • Pawello

Sunrise Festival 2014 - Kołobrzeg

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pobierz plik


 Sunrise Festival 2014-07-25/27 (MDT) Kołobrzeg

SF 2014 KOŁOBRZEG NA ŻYWO!

WIĘCEJ INFORMACJI SF 2014

UWAGA! Wymagane konto na stronie! linki do pobrania widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników! ZAREJESTRUJ SIĘ! lub jeżeli posiadasz konto ZALOGUJ SIĘ!

SETY/NAGRANIA SF 2014!

Sunrise Festival 2014 - Kołobrzeg! Magiczne miejsce, niesamowity klimat, i cudowna publika! Kto przyjeżdża na Sunrise Festival, może to tak określić! Z roku na rok, jest lepiej, ze względu na przygotowania i organizację, dodatkowo zapraszanych jest więcej wykonawców i dj'ów muzyki, która jest prezentowana przez nich podczas rozgrywanego festivalu. Odnośnie SF 2014, bilety do nabycia będą prawdopodobnie dostępne na początku Marca 2014r. o wyznaczonej godzinie. Już teraz możesz posłuchać nagrań z poprzedniej edycji SF 2013. Przeglądać zdjęcia.

TRAILER

 Sunrise Festival 2014 - kto wystąpi/zagra?

W sieci, ostatnio trwają spekulację, kto zagra na przyszłorocznym Sunrise Festival 2014? Wiele wskazuje iż, w kolejnej edycji można będzie usłyszeć Armina van Buuren'a - napisano tak na ostatnim wpisie fanpage SF!. Czy okaże się to prawdą? Wiele osób wskazuje też na m.in. Hardwell, Dyro, Nicky Romero i wielu innych! Dyskusja trwa na fanpage! Zapraszamy!

 Sunrise Festival 2014 - Bilety/Tickets

Kolejna edycja Sunrise Festival odbędzie się w Kołobrzegu w dniach 25, 26, 27 lipca. 3 dni świetnej zabawy dzięki wspaniałym artystom, których poznawać będziemy tradycyjnie w kilku fazach. Sprzedaż biletów rusza 1 marca, na oficjalnej stronie SF pod tym adresem, www.sunrisefestival.pl

 Nicky Romero, Showtek, Music GLOWINTHEDARK, DANNIC, Jordy Dazz, otwierają line-up Sunrise Festival 2014

 Nicky Romero, Showtek, Music GLOWINTHEDARK, DANNIC, Jordy Dazz, otwierają line-up Sunrise Festival 2014

Nicky Romero Showtek Music GLOWINTHEDARK DANNIC i Jordy Dazz otwierają line-up 12 edycji festiwalu. O kolejnych artystach dowiecie się już niebawem na oficjalnym fanpage festivalu bądź na oficjalnej stronie!  Bilety na imprezę będzie można nabyć już w sobotę 1 marca o godz. 15:00 na stronie internetowej: www.bilety.sunrisefestival.pl Nowością w bileterii będzie możliwość zakupu biletów w systemie ratalnym. Ceny promocyjnej puli biletów dla stałych bywalców NASZEGO festiwalu kształtują się następująco:
PIĄTEK – 99 PLN
SOBOTA – 119 PLN
VIP PIĄTEK – 400 PLN
VIP SOBOTA – 500 PLN

 DVBBS & Borgeous, Dirty Rush & Gregor Es, Tujamo - Sunrise Festival 2014

Tujamo to z pewnością rewelacyjna wiadomość dla fanów kochających dobry GROOVE. Tujamo stoi za wielkimi przebojami "Who" oraz "Boneless" - to chyba już mówi samo za siebie? W polsce po raz pierwszy. W sobotę 26 lipca na Sunrise Festival 2014.

Dirty Rush & Gregor Es pochodzą z Małopolski i Śląska. Swoje studio mają w Krakowie. Legenda głosi, że ich numery koszą lepiej niż sprzęt marki Husqvarna! Electro house najwyższej klasy. I to z Kraju nad Wisłą. Panowie odpowiedzialni za "Plunk", "Carbon" i "Speakers Up" wystąpią w piątek 25 lipca na parkingu.

DVBBS to dwójka kanadyjskich dj-ów i producentów. To właśnie oni zawładnęli światem wielkim hitem "Tsunami", który na pewno znacie z anteny RMF MAXXX. To będzie ich pierwszy występ w Polsce i cieszymy się, że właśnie na naszej imprezie. Na Sunrise Festival 2014!

 René Amesz & Tom Swoon na Sunrise Fesival 2014

René Amesz jest legendą wytwórni Toolroom Knights. To jeden z tych producentów, którego utwory na amfiteatrze kołobrzeskim wpiszą się idealnie w panujący tam klimat. Groove na 110%.

Tom Swoon to nasz rodak, którym możemy się głośno pochwalić. Support jego utworów podpisują Nicky Romero, Hardwell, Tiësto i wielu innych artystów światowej czołówki. W swojej karierze występował już m.in w USA, UK, Belgii i Holandii. Na Sunrise Festival wystąpi po raz drugi. W piątek 25 lipca!

 Deorro, MAKJ, Chocolate Puma, Skytech, Mark Knight - Sunrise Festival 2014 Kołobrzeg!

Sunrise Festival odbędzie się po raz dwunasty tego lata. Zgodnie z naszą obietnicą dzisiaj ogłosiliśmy kolejnych artystów, którzy wystapią w Amfiteatrze przy ulicy Fredry 1 w Kołobrzegu. Deorro, MAKJ i Chocolate Puma- to świeżość na naszej imprezie. Do tego Mark Knight, weteran housowego podwórka z niezmiernie ciekawą bio i dyskografią oraz nasz polski artysta, którym możemy się głośno pochwalić - Skytech. Pamiętajcie, że bilety możecie aktualnie zamówić w cenie III puli - Piątek 119 PLN, sobota 139 PLN. Więcej info o kolejnych artystach i imprezie niedzielnej niebawem.

 NERVO - Sunrise Festival 2014

NERVO to siostry bliźniaczki pochodzące z Australii. Miriam i Olivia to prawdopodobnie najbardziej aktywne kobiety w przemyśle muzyki elektronicznej. Są fotomodelkami, kompozytorkami, producentkami i dj-kami. W swojej karierze muzycznej pisały i komponowały utwory dla gwiazd muzyki pop, tj. Kesha, Sophie Ellis-Bextor, Ashley Tisdale a nawet Pussycat Dolls. Ponadto, mają na swoim koncie kilka wielkich klubowych przebojów, takich jak wspólne nagranie z duetem Dimitri Vegas & Like Mike i Afrojackiem „The Way We See The World“ oraz single „Like Home“, czy „Reason“. Na Sunrise Festival wystąpią po raz drugi. W sobotę 26 lipca.

 BLINDERS, R3HAB, Fedde Le Grand - Sunrise Festival 2014

BLINDERS pomimo młodego wieku i stażu w przemyśle muzycznym zdążył osiągnąć sukces na scenie międzynarodowej. Swoje utwory wydawał w wielu zaskakujących wytwórniach jak Phazing, Zouk, Flamingo czy Strictly Rhythm.

R3hab to kolejna wschodząca gwiazda holenderska, która podbija świat. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt klubowych przebojów oraz remiksów m.in dla Lady Gagi, Tiesto, Pitbulla, Jennifer Lopez, Rihanny, Katy Perry i Davida Guetty.

Fedde Le Grand to wielki DJ i jeden z najlepszych producentów muzyki House na świecie. Przez kilkanaście lat pracował na sukces swojej marki. Występuje na największych festiwalach i w najlepszych klubach na świecie.

 ADAM DE GREAT, GROMEE, Bartes, Fafaq - Sunrise Festival 2014

ADAM DE GREAT na scenie klubowej i festiwalowej nieprzerwanie występuje od ponad 15 lat. Jego muzyczny znak rozpoznawczy to bardzo energetyczne występy w których przekazuje publiczności ogromną dawkę pozytywnych wrażeń.

gromee to krakowski DJ, producent, remixer, autor tekstów i kolekcjoner muzyki.

Bartes - Official Fanpage to jeden z nielicznych Polaków, który kilkakrotnie swoje sety prezentował w wielu klubach na Ibizie - grał między innymi w klubie Pacha, Bora Bora, Km5 oraz Bubbles.

Fafaq w swoich setach gra przegląd muzyki remontowo-budowlanej z lekką nutką piły mechanicznej i uderzenia młotkiem. Jest wesoło, wokalnie, progresywnie i kolorowo – wszystko co dobre, przy czym ludzie dostają emocjonalnych dreszczy.


DOWNLOAD

Poniżej udostępniamy nasze składanki, na których znajdziesz popularną muzykę z różnego gatunku muzycznego danego miesiąca. Wszystkie dostępne do ściągnięcia za pośrednictwem darmowego serwera "zippyshare". Po więcej zapraszamy do działu SKŁADANKI EMUZA!

SKŁADANKA STYCZEŃ 2015 - PREMIERY Składanka vol.40 (GRUDZIEŃ 2014) Składanka vol.39 (LISTOPAD 2014) Składanka vol.38 Październik 2014