SUNRISE FESTIVAL INFORMACJE

Witaj, w tym dziale znajdziesz wszelkie informacje na temat rozgrywanego SUNRISE FESTIVAL o którym jest głośno co roku w mieście Kołobrzeg. Właśnie poniżej dowiesz się ciekawych informacji o nadchodzących edycjach. Publikujemy wiadomości na temat zrealizowania i zakupu biletów, lineup, timetable dj's, audycji/relacji na żywo i wielu innych...

Sunrise Festival 2019 - Official Aftermovie 2019 (Film)

Kategoria: SUNRISE FESTIVAL INFORMACJE
Wyświetleń: 10

Sunrise Festival 2019 - Official Aftermovie 2019 (Film)

Zapraszamy wszystkich do oglądania doskonałego filmu z tego rozegranego wydarzenia event! Przed Wami najlepsze uchwycone chwile tej imprezy!

 

Słuchaj transmisji na żywo z Sunrise Festival 2019

Kategoria: SUNRISE FESTIVAL INFORMACJE
Wyświetleń: 188

Słuchaj transmisji na żywo z Sunrise Festival 2019

Każdego roku rozgrywanego wydarzenia Sunrise Festival, jest nadawana transmisja na żywo z tego Festivalu. Będzie to kolejny udany weekend dla uczestników jak również słuchających z innych stron Polski czy nawet Świata! Transmisja nadawana będzie w znanej stacji radiowej RMF MAXXX od piątku do niedzieli od godziny 20:00!

 

OFICJALNE TIMETABLE SUNRISE FESTIVAL 2019

Kategoria: SUNRISE FESTIVAL INFORMACJE
Wyświetleń: 103

OFICJALNE TIMETABLE SUNRISE FESTIVAL 2019

Mamy dla Was długo wyczekiwany „rozkład jazdy”. Których występów najbardziej nie możecie się doczekać? Takiego rozmachu na naszym festiwalu nie było jeszcze nigdy. Na pięciu potężnych scenach już w ten weekend usłyszycie blisko 100 artystów z całego świata!

 

Zobacz tegoroczne sceny Sunrise Festival 2019

Kategoria: SUNRISE FESTIVAL INFORMACJE
Wyświetleń: 82

Zobacz tegoroczne sceny Sunrise Festival 2019

Tak prezentują się dwie sceny na tegoroczny Sunrise Festival 2019, który rozegra się w nadchodzący piątek oraz cały weekend! Widać że z roku na rok Festival skupia się na lepsze dopracowania!

 

SUNRISE FESTIVAL 2019 - PEŁEN LINE-UP OGŁOSZONY!

Kategoria: SUNRISE FESTIVAL INFORMACJE
Wyświetleń: 172

SUNRISE FESTIVAL 2019 - PEŁEN LINE-UP OGŁOSZONY!

SUNRISE FESTIVAL 2019 - PEŁEN LINE-UP OGŁOSZONY!

PIĄTEK, 19 LIPCA

Red Stage
Adam de Great
Armin van Buuren
Fedde le Grand
MaRLo
Melo.Kids
Ruben De Ronde
W&W

ANTS
Andrea Oliva
Deeplomatik
Francisco Allendes b2b Uner
Nic Fanciulli
Solardo
Steve Lawler

Blue Stage
Alex M.O.R.P.H.
Arctic Moon
Ben Nicky
KhoMha
Nitrous Oxide
Paul van Dyk

Heldeep Stage
Bartes
Disciples
EDX
MK
neeVald
Nora en Pure
Oliver Heldens

Silver Stage
Frontliner
Headhunterz
Keltek
Noisecontrollers
Zatox

SOBOTA, 20 LIPCA

Red Stage
Afrojack
Alok
Bounce Inc.
DJ Kuba & NEITAN
Don Diablo
NERVO

Black Stage
Adam Beyer b2b Ida Engberg
Dave Metzo
DUSS
Jamie Jones
Joris Voorn
Nicole Moudaber

Blue Stage
Cosmic Gate
Indecent Noise
Jordan Suckley
Matt Bukovski
Oliver Smith
Ørjan Nilsen
Purple Haze

MS Presents
Chriss Jaxx
Golden Features
La Fuente
Loud Luxury
Martin Solveig
Michael Calfan
Miqro

Silver Stage
Claptone
Cristoph
Matush
Milkwish
Riva Starr
Tensnake

NIEDZIELA, 21 LIPCA

Red Stage
Dirty Rush & Gregor Es
Gromee
Jay Hardway
Keanu Silva
The Chainsmokers
Timmy Trumpet

Black Stage
Booka Shade
Chelina Manuhutu
Eats Everything
Heidi
Pysh
Tiga
Weikum

No Redemption
Brohug
Ibranovski
Indox
Mercer
Tchami b2b Malaa
Valentino Khan

The History Of Sunrise
4 Strings
CJ Stone
DJ Kris
Gregory
Matys
Peran van Dijk

White Stage
Chuckie
Emdi
Laidback Luke
Moguai
Roko
Wally Lopez

Organizatorzy zapowiadają 5 ogromnych scen, które zostaną ustawione na ponad 8 hektarach wielkiego lotniska. Najważniejszy jest jednak line-up, który dziś doczekał się finalnego ogłoszenia w 100%.


 

Sunrise Festival 2019 - Najnowsza aktualizacja lineup'u

Kategoria: SUNRISE FESTIVAL INFORMACJE
Wyświetleń: 191

Sunrise Festival 2019 - Najnowsza aktualizacja lineup'u

Sunrise Festival 2019 - Najnowsza aktualizacja lineup'u

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym lineup, który dotyczy nadchodzącego wydarzenia Sunrise Festival 2019 w Podczelu! Jak widać jeszcze kilkanaście dni zostało, więc ukaże się dodatkowych wielu znanych nazwisk!


 

POZNAJ SCENĘ THE HISTORY OF SUNRISE 2019

Kategoria: SUNRISE FESTIVAL INFORMACJE
Wyświetleń: 121

POZNAJ SCENĘ THE HISTORY OF SUNRISE 2019

POZNAJ SCENĘ THE HISTORY OF SUNRISE 2019

DJ KRIS - człowiek, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Krzysztof Bartyzel to prawdziwa legenda polskiej sceny klubowej, dzięki której muzyka elektroniczna na stałe zagościła do klubów. Nigdy nie zmienił swojego nastawienia do swojej twórczości. Zawsze wierny brzmieniom muzyki trance.Był rezydentem kultowego klubu Ekwador Manieczki. To właśnie tam powstały podwaliny pod to, co teraz znamy jako Sunrise Festival. Pomysłodawca i współorganizator festiwalu wschodzącego słońca, na którym co roku obchodzone są jego imieniny. Nie inaczej będzie w tym roku! Kris wróci za konsoletę w niedzielę 21 lipca na scenę The History Of Sunrise. To będzie podróż do wyjątkowych wspomnień. Słyszycie już w głowie „lewa, środek, ruszamy”?

4 STRINGS - Carlo Resoort i Jan De Vos działają od początku lat 90. Największe sukcesy święcili jednak w latach 2000. To wtedy wydali „Take Me Away”, które do dziś jest dla wielu hymnem muzyki trance. Legendarny utwór znalazł się w czołówce najpopularniejszych brytyjskich singli. Później przyszły równie udane produkcje. W 2005 roku Holendrzy skomponowali „Sunrise”, który był oficjalnym hymnem Sunrise Festival. Utwór osiągnął światową sławę stając niezapomnianym klasykiem. 4 Strings udowodnili, że piękne melodia i niebanalny wokal to przepis na sukces. Doświadczenie i lata praktyki z pewnością zaowocują klimatycznym setem. Carlo i Jan wystąpią w niedzielę 21 lipca na scenie The History Of Sunrise!

PERAN VAN DIJK - śmiało można powiedzieć, że to legenda Sunrise Festival! Holender jest z nami od początku istnienia festiwalu i dał się poznać okrzykiem „kocham was Polska”, który wielu wspomina z sentymentem do dziś. Niezwykle sympatyczny i uśmiechnięty artysta. Może się pochwalić jednym z najchętniej kupowanych utworów w Wielkiej Brytanii.Na wyżyny popularności wyniósł go singiel “Good Time”, który do dziś jest uznawany za kultowy. Peran ma w dorobku jeszcze wiele innych klasyków takich jak legendarny remiks „High On Life” i “We Want To Be Free”. Jego kariera przypadła na złotą erę muzyki trance, która wywołuje wśród fanów same pozytywne emocje. Holender powróci na Sunrise Festival 2019 ze sporą dawką wspomnień w niedzielę 21 lipca na scenę The History Of Sunrise!

CJ STONE - Niemiecki DJ i producent, który z muzyką związany jest już od ponad 35 lat. Bakcyla złapał jeszcze jako dziecko tworząc miksy przy pomocy kaset i magnetofonów - stąd jego przydomek CJ, czyli Cassette-Jockey. Z czasem Andreas rozpoczął karierę międzynarodowego DJ’a i producenta.W trakcie swojej długiej przygody z muzyką Niemiec wydał remiksy dla takich gwiazd jak Tiesto, Kyau & Albert i Scooter. Jest autorem wielu klubowych klasyków, w tym kultowego już utworu „Shining Star”. CJ Stone zadebiutuje na Sunrise Festival w niedzielę 21 lipca na scenie The History Of Sunrise. To będzie prawdziwy powrót do przeszłości!

MATYS - stary wyjadacz polskiej sceny klubowej. Na kartach historii zapisał się legendarnym klasykiem „Orgasm”. To właśnie ten utwór od lat jest dla wielu hymnem naszego festiwalu. Każdy set Jacka to osobna historia i wielkie emocje, ogromne wspomnienia i moc muzyki trance. Matys wie jak porwać Was do szalonej zabawy, dlatego po rocznej przerwie znowu zamelduje się na festiwalu wschodzącego słońca. Jego budzące nostalgię brzmienia usłyszycie już w niedzielę 21 lipca na scenie The History Of Sunrise.

GREGORY - człowiek o wielu twarzach. Showman z nieograniczoną liczbą pomysłów na rozgrzanie publiki. Już jako osiemnastolatek prezentował swoje sety w wielu klubach na Wybrzeżu, gdzie w krótkim czasie podbił serca imprezowiczów. Występował u boku wielu gwiazd muzyki elektronicznej takich jak ATB, z którym ruszył w krajową trasę koncertową. Grzegorz to reprezentant wielkopolskiej sceny klubowej. Z kołobrzeskim amfiteatrem jest kojarzony od początku powstania festiwalu, dlatego nie mogło go zabraknąć w nowym domu Sunrise Festival.Gregory zaprezentuje się głodnym imprezowych klasyków fanom podczas trzeciego dnia imprezy - oczywiście na scenie The History Of Sunrise.


 

Strona 1 z 21

Portale społecznościowe

facebook.com/emuza.site  twitter.com/emuza_site  https://www.youtube.com/user/otocznia  soundcloud.com/emuza_site